Попри популярну думку, що “колишніх” наркоманів не буває, позбутися наркозалежності можливо. Наркозалежна людина стає не просто так. Зазвичай в наркотиками намагаються заповнити порожнечу всередині, яка могла бути спричинена різними факторами. Втрата чи розрив з близькими, проблеми в особистому житя чи депресія і апатія. Не усвідомлюючи кореня проблеми люди шукають спосіб приглушити свій біль і не знаходять кращого виходу ніж наркотики. Як тільки людина стає на цей згубний шлях, ризик того, що вона стане залежною  — 80%. Тож якщо ви помітили що ваші близькі почали вживати наркотики, або ж ви самі не можете зійти з наркотичної стежки, радимо вам звернутися до професіоналів поки не пізно.
Лікування наркоманії в ЛуцькуЯк позбутися залежності

Якщо ви, або ваші близькі дійшли до того моменту, що вже не уявляють свого життя без наркотиків, вам потрібна допомога. Позбутися наркозалежності самостійно практично неможливо, адже для цього недостатньо перестати вживати наркотики впродовж декількох днів. Ризик, неуспішності таких спроб, на жаль, близький до 100%. І це не перебільшення для продажу наших послуг — це сумна реальність. Адже лікування від залежності це складний і тривалий процес.

Як проходить лікування наркоманії?

 1. Аналіз органзіму

Для того, щоб визначити стан органзму хворого і детально спланувати подальші кроки лікування наркозалежності, спеціалісти клініки Ренесенс проводять тестування пацієнта. Наркозалежний здає усі потрібні аналізи та спілкується з психотерапевтом, щоби скласти повноцінну картину та розробити програму медикаментозної та психологічної терапії

2. Детоксикація
Детоксикація спрямована на очищення організму від токсичних речовин, які за час тривалого вживання накопичуються не тільки в крові, але й жирових тканинах тіла. Детоксикація звільняє пацієнтів від абстинентного синдрому, іншими словами “ломки”, що позбавляє хворого від страждань. Детоксикація поєдує в собі медикаментозні методи з фізичними вправами, масажем, спортом та відвідуванням лазні. Після успішного очищення організму можна починати лікування.

3. Психологічна корекція
Головне у подоланні залежності  — відбити бажання наркозалежного повертатись до життя з в наркотичному дурмані. Для цього наш психотерапевт в першу чергу працює з усвідомленням проблеми наркозалежності, адже часто хворий до останнього відмовляється визнати свою залежність. Паралельно з заняттями з психотерапевтом відбуваються групові психотерапевтичні сесії, де наркозалежні діляться своїм досвідом і мотивацією  боротись з наркозалежністю. Психотерапевт також розробляє індивідуальний план розвитку кожного пацієнта як особистості за методикою “7 навиків високоефективних людей” від Стівена Кові. Після завершення терапії пацієнт має чітке бачення успішного життя без наркотиків. Якщо реабілітація пацієнта супроводжується важкими депресивними та апативними станами, можливе застосування антидепресантів під пильним наглядом наших спеціалістів.

  1. Ресоціалізація

    Одним з найбільш вразливих моментів лікування є момент повернення до звичайного життя, адже пацієнт повертається в звичне для себе середовище, яке асоціюється з попереднім життям. Тому психотерапевти клініки Ренесанс також проводять лекції для близьких і оточуючих наркозалежного, з поясненням того, як мінімізувати зрив і забезпечити успішне завершення лікування. А пацієнту, в свою чергу ми допомагаємо почати успішне життя,  в якому немає місця наркотикам.

Центр Ренесанс врятує вас та ваших близьких від такої страшної біди як наркозалежність. За допомогою багаторічній кваліфікації наших спеціалістів, цілодобовій підтримці  та контролю пацієнтів, ми досягаємо найкращих результатів серед реабілітаційних клінік Західної України. Довіртесь нам, і ми забезпечимо повернення до нормального, щасливого життя без наркотиків.