<img width="20" src="http://renesansluck.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/aproved.png"> Лікування Лікування алкоголізму

Алкоголізм характеризується бажанням полегшити стан повторним прийомом алкогольних напоїв, в результаті чого втрачається самоконтроль за його споживанням, що призводить до хронічного зложивання. Відповідно, такі дії стають причиною ураження внутрішніх органів, токсичним ураженням головного мозку та печінки.

<img width="20" src="http://renesansluck.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/aproved.png"> Лікування Лікування наркоманії

Наркоманія виникає внаслідок систематичного, у наростаючій кількості, вживання речовин, які включені до списку наркотиків, що затверджений на офіційному рівні. Проявами є психічна і фізична залежність від цих речовин, а також розвиток абстиненції внаслідок припинення їх прийому. Найчастіше наркоманія призводить до летальних наслідків.

<img width="20" src="http://renesansluck.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/aproved.png"> Лікування Лікування ігроманії

громанія характеризується сильною пристрастю до азартних та відеоігор. Ігроман відмінно розуміє, що сам винен у ситуації, що склалася, відчуває докори сумління, сором і клянеться в тому, що «це було в останній раз». Якщо вчасно не виявити та не звернутися до фахівців, то заключною стадією буває банкротство, божевілля та думки про самогубство..