Ваше ефективне лікування різних типів залежностей

Чому люди обирають нас?

Ефективність

Клініка Ренесанс володіє авторською методикою лікування залежностей, яка є найефективнішою в країні та заснована на стандартах ЄС і США. Безліч відділень по всій Україні та за кордоном, штат талановитих та різнопрофільних фахівців із багаторічним досвідом, і найголовніше – десятки тисяч врятованих життів протягом більш ніж 20-ти років роботи.

Індивідуальний підхід

Індивідуальна програма лікування для кожного з наших клієнтів. Для реалізації такого широкого формату завдань із пацієнтом постійно працюють та постійно супроводжують такі фахівці, як психолог, психотерапевт, лікар-нарколог, психіатр та консультанти із хімічних залежностей.

Анонімність

Проходження всіх етапів лікування та реабілітації повністю анонімне. Це не несе за собою ніякого впливу на вашу репутацію та відносини з колегами чи в сім'ї.

Доступність

Ви завжди маєте змогу звязатися з нашими спеціалістами по телефону, отримати професійну консультацію та необхідну підтримку.

Умови проживання

Тільки тут Ви можете отримати спектр якісних послуг в умовах облаштованої клініки для комплексного відновлення усього життя. На базі нашої клініки проводиться комплексна робота по відновленню фізичної, соціальної, емоційної та духовної сфери життя хворого.

Соціалізація

Психотерапевтична праця наших фахівців направлена на основні завдання по відновленню психологічного здоров’я та самостійністі, повернення до здоровго способу життя після вживання, навчити підтримувати тверезість, та стати максимально соціально адабтованим.

Основна проблема - залежність

Дії, що здійснюються через залежність, перешкоджають людині розвиватися як розумово, так і фізично. Серед них виділяють декілька найшкідливіших:

img

Алкоголізм характеризується бажанням полегшити стан повторним прийомом алкогольних напоїв, в результаті чого втрачається самоконтроль за його споживанням, що призводить до хронічного зложивання. Відповідно, такі дії стають причиною ураження внутрішніх органів, токсичним ураженням головного мозку та печінки.

Лікування алкоголізму
img

Наркоманія виникає внаслідок систематичного, у наростаючій кількості, вживання речовин, які включені до списку наркотиків, що затверджений на офіційному рівні. Проявами є психічна і фізична залежність від цих речовин, а також розвиток абстиненції внаслідок припинення їх прийому. Найчастіше наркоманія призводить до летальних наслідків.

Лікування наркоманії
img

Ігроманія характеризується сильною пристрастю до азартних та відеоігор. Ігроман відмінно розуміє, що сам винен у ситуації, що склалася, відчуває докори сумління, сором і клянеться в тому, що «це було в останній раз». Якщо вчасно не виявити та не звернутися до фахівців, то заключною стадією буває банкротство, божевілля та думки про самогубство.

Лікування ігроманії

Наша команда

Директор
Директор
Хижняк Олексій Вікторович
Завідувач відділення
Завідувач відділення
Поліщук Денис Анатолійович
Нарколог-психіатр
Нарколог-психіатр
Новосад Інна Анатоліївна
Терапевт, сімейний лікар
Терапевт, сімейний лікар
Алімов Юрій Вікторович
Токсиколог
Токсиколог
Герасимчук Надія Петрівна
Аддиктолог
Аддиктолог
Бабенко Ігор Володимирович
Аддиктолог
Аддиктолог
Корнєв Сергій Вікторович
Аддиктолог
Аддиктолог
Бурішев Констянтин Володимирович
Фармацевт
Фармацевт
Гаврилюк Вікторія Олександрівна
Аддиктолог
Аддиктолог
Возняк Максим Євгенійович
Аддиктолог
Аддиктолог
Горницький Олександр Андрійович


account_circle


phone

Контактні дані

Умови проживання

  •  

    6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 1 2 3 4 5
  • Найголовніше - вчасно виявити проблему та звернутися до фахівців

    Ренесанс